Şefi Tanıyalım

Executıve Chef Veli Arayıcı:

Değerli konuklarımız,

 

Çok uzaklardan sırf sıcak çorbamızın tadına bakmak, o meşhur kebaplarımızdan tatmak, tatlılarımızla birlikte çay keyfi yapmak için ülkemize gelen yabancı misafirlerimizin de dediği gibi; Osmanlı mutfağının yok bir benzeri.

 

Ben de, Şah innParadise mutfağında, tatiliniz süresince sizlere Osmanlı mutfağının dillere destan lezzetlerini sunma gayretime devam ediyorum. Akşam yemeği vakitlerinde, masalarınıza gelip zaman zaman fikirlerinizi alıyorum. “Beğendiniz mi efendim?” sorusuna aldığım her olumlu cevap, ertesi gün için daha da iyi bir ziyafet hazırlama sorumluluğu veriyor bana… Amacım, ailece geçirdiğiniz tatili, yemek keyfiyle taçlandırmak.

Şimdi, memnuniyetinizden aldığım ilhamla, oluşması uzun yıllar süren lezzet arşivimi, bu kitapta sizlerle paylaşıyorum. Çocuklarınız, misafirleriniz için hazırlayacağınız ve ailece oturup keyfini çıkaracağınız mükellef sofralara bu kitapla katılıyor olmanın mutluluğunu şimdiden yaşıyorum.

 

Osmanlı mutfağının en güzide lezzetlerinin yer aldığı kitabımın, mutfağınızda sizlere yardımcı olması dileğiyle…

 

 

Damak zevkine önem veren ve tatilini eksiksiz yaşamak isteyen konuklarımıza Şah innParadise mutfağı olarak sınırsız seçenek sunuyoruz.

1400 kişi kapasitesi ve geniş terasıyla Ana Restoran’da, Türk ve dünya yemeklerini açık büfede servis ederek, farklı lezzetleri deneme fırsatı bulacağınız ayrıcalıklı bir hassasiyet ile?? damak zevkinize hitap ediyoruz. Özel menüleriyle hizmetinizde olan Çıralı A’laCarte Restoran’da ise 150 kişilik kapasitemizle balık seven konuklarımıza hizmet veriyoruz.

 

Şimdiden afiyet olsun.

Ne Pişirsem

Püf Noktalar

Şefi Tanıyalım